Dnia 1 czerwca o godzinie 18 w auli szkoły odbędzie się doroczny Koncert Wiosenny pt. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie..." Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci Gimnazjum nr 11 oraz XV Liceum Ogólnokształcącego. Przygotowaliśmy dla Państwa kawiarenkę oraz loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, a także wernisaż prac uczniowskich. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

plakat www 2017Jeżeli macie w swoich zbiorach książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz “czytadła” dla dorosłych, dołączcie do Zaczytanego świata i weźcie udział w akcji. My książki przekażemy do placówek medycznych tworząc kolejne Zaczytane biblioteki dla dzieci
i dorosłych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24.04 – 21.05.17.
W tym roku zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH Pacjentów!
Książki powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (0-100 lat), wydane po 2000 roku.

Punkt zbiórki: biblioteka szkolna

Akcja została objęta Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta oraz Prezydentów zaczytanych miast.